facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   18/06   Neznášam ťa!   18.00   VSTUPENKY

One Day Jazz Festival v Dome Odborov Žilina

23. 10. 2017

One Day Jazz Festival v Dome Odborov Žilina

V novembri do Žiliny opäť zavíta obľúbené hudobné podujatie One Day Jazz Festival. Vynikajúce hudobné výkony prinesú domáci, ale aj zahraniční umelci. Tentokrát sa však jesenná edícia festivalu nebude konať v priestoroch Mestského divadla Žilina, ako bolo zvykom, ale presunie sa do Domu Odborov v Žiline. Podujatie sa bude konať 9.11.2017 o 19:00.

Môžete sa tešiť na držiteľa ocenenia Grammy, skvelého bubeníka, skladateľa a producenta Ronalda Brunera Jr. Svoj debutový album Triumph vydal v marci 2017, avšak profesionálnu hudobnú kariéru začal už ako 15 ročný. Hrával v skupine Kennyho Garreta, alebo v thrash metalovej skupine Suicidal Tendencies, v ktorej naplno predviedol svoju žánrovú všestrannosť. Ocenenie Grammy získal ako člen kapely Stanleyho Clarka v roku 2010. Spolupracoval s Princeom, Kendrickom Lamarom, Thundercat, Erykah Badu, Georgeom Dukeom a mnohými ďalšími.

Zároveň sa môžete tešiť aj na domáceho umelca, vynikajúceho bubeníka, organizátora festivalu One Day Jazz Martina Valihoru, ktorý príde aj žilinskému publiku predstaviť svoj nový hudobný projekt White Moon Session


FOTOGALÉRIA