facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   18/06   Neznášam ťa!   18.00   VSTUPENKY

SEPTEMBER V DIVADLE

30. 08. 2018

SEPTEMBER V DIVADLE

 Vážení priatelia,
 
divadelné prázdniny sa chýlia k svojmu záveru a my sme pre Vás pripravili na nadchádzajúcu 27.divadelnú sezónu bohatú programovú ponuku. September prináša na úvod na dosky Mestského divadla Žilina koncerty speváckej skupiny Fragile. Dňa 10.9.2018 o 17:30 a 20.00 hod. Vám kreatívni a vždy dobre naladení umelci namiešajú ten správny koktail krásnej hudby a skvelého humoru.

Už v minulom roku folklórny súbor Rozsutec úspešne odštartoval svoj nový program pod názvom LEN TAK. Z dôvodu veľkého ohlasu u divákov sa súbor rozhodol opäť spojiť svoj tanec s kvalitnou hudbou v podaní zoskupenia slobodomyseľných muzikantov z Balkansamblu. Predstavenie, kde si Rozsutčiari len tak zatancujú na balkánske rytmi, sa bude konať 22. septembra o 16.00 hod.

 

Do žilinského divadla tiež zavíta výnimočný huslista Filip Jančík so svojou strhujúcou hudobnou show. Odohrá taktiež dva koncerty, ktoré sa uskutočnia v nedeľu 23. septembra o 17:00 a 20:00 hod. Hoci si Filip Jančík prešiel už nejakú tú zahraničnú krajinu, Slovensku sľubuje unikátny a neopakovateľný zážitok. Mieni priniesť okrem populárnych hitov a najznámejších hollywoodskych skladieb aj osemčlennú medzinárodnú kapelu vyskladanú z najlepších hudobníkov. V ansámbli tak nebude okrem huslí chýbať klavír, violončelo, gitara, bicie, perkusie, no pridá sa i fujara a cimbal.

Celé programové menu na mesiac september je pre Vás k dispozícii TU: http://divadlozilina.eu/kalendar/2018/09/, kde môžete vstupenky získať aj prostredníctvom online nákupu. Pokladnica pre nákup vstupeniek priamo v divadle bude  otvorená od 3.9.2018 od 16.30 hod.
 
Srdečne Vás pozývame!

Tím Mestského divadla Žilina