web-nahlad-koncert
27
Máj
Utorok
19:00

Around the Bass
(R. Balzar / P. Malásek)

Základné informácie

Priestor:

Veľká sála

Premiéra:

Text:

Réžia:

Účinkujúci:

Kúpiť vstupenku

Nový hudobný projekt uznávaného českého hudobníka Roberta Balzara – Around the Bass – prináša jeho autorské kompozície, ale aj piesne Hany Hegerovej v spolupráci s jeho dlhoročným spoluhráčom – skvelým klaviristom Petrom Maláskom.

Popredný český kontrabasista a basgitarista Robert Balzar je okrem íného líder jazzového projektu Robert Balzar Trio, taktiež člen skupiny J.A.R. či Illustratosphere. Ako speváčka sa na koncerte predstaví slovenská herečka Jana Balzar Lieskovská, band tvoria poprední umelci českej a slovenskej hudobnej scény- Petr Malásek (klávesy), Pavol Bereza (gitara), Kamil Slezák (bicie).

Repertoár, ktorý na koncerte zaznie, ponúkne poslucháčom pestrú hudobnú cestu, na ktorej sa stretávajú pop, soul, šansón i jazz. Českými, slovenskými a anglickými textami prispeli renomovaní autori Václav Klopta, Zoro Laurinc, Martin Sarvaš či Silvia Kaščáková.

Toto zoskupenie „AROUND THE BASS“ vydalo koncom minulého roku rovnomenný debutový album, ktorý sa dostal do nominácie prestížnej Ceny Anděl a teraz si tento výnimočný projekt budete môcť vychutnať naživo.

Pripravte sa na večer plný špičkovej hudby, emócií a neopakovateľnej
atmosféry.

Partneri podujatia

Vizuál inscenácie

  • Vizuál

Herecké obsadenie

Aktuálne neexistuje žiadne priradené herecké obsadenie

Realizačný tím

Odporúčané podujatia

2026-05-12
podujatie2
12
Máj
Utorok
18:00

Beseda s Viliamom Klimáčkom

Priestor:

Čitáreň

Text:

Réžia:

2026-05-25
obrázok2
Hosť
25
Máj
Pondelok
19:00

20:20

Falošná nota

Priestor:

Veľká sála

Text:

Didier Caron

Réžia:

Mária Záchenská
2026-05-22
nahlad-triky
22
Máj
Piatok
19:00

20:35

Triky, fet a makači

Priestor:

Veľká sála

Text:

Mohamed Rouabhi

Réžia:

Eduard Kudláč

Around the Bass
(R. Balzar / P. Malásek)